Horaris de classe

CURS 2023-2024

HORARIS ALEMANY* HORARIS ANGLÈS* HORARIS CATALÀ* HORARIS FRANCÈS*

(*) Totes les sessions de classe de tots els grups seran de 2h15m. 

Inici de classes: a partir del dilluns, 25 de setembre de 2023, segons el grup

Com funciona un curs semipresencial? Tindràs una classe presencial de 2h15m a la setmana i pel que fa a la segona classe de la setmana, hi haurà activitats disponibilitzades pel professor/a a la plataforma virtual (e.g. comprensió lectora, oral, etc) que es poden fer quan li vagi bé a l’alumne/a o s’han de lliurar en el termini fixat pel docent. Són activitats obligatòries i fonamentals pel seguiment de la següent classe i aprofitament del curs. NO es tracta d’una videotrucada online ni enregistrada. Els cursos 100% presencials i semipresencials tenen el mateix preu públic o taxa.

Aquests horaris estan subjectes a possibles canvis per motius de força major, adjudicacions, nomenaments, etc.

No tots els cursos programats aquest any acadèmic tenen assegurada la continuïtat a la mateixa franja horària o dia per a l’any acadèmic vinent. Els horaris s’elaboren en funció de la demanda i de la disponibilitat de professorat i espais. 


HORARIS ALEMANY 23-24


IDIOMA NIVELL GRUP   DIES HORARI PROFESSOR/A AULA PLANTA
Alemany A1 A1-1 dilluns i dimecres 11:45-14:00 Núria Borda 31 3a planta
Alemany A1 A1-2 dilluns i dimecres 16:00-18:15 Alexandra Gieseken 34 3a planta
Alemany A1 A1-3 dilluns i dimecres 18:45-21:00 Alexandra Gieseken 34 3a planta
Alemany A1 A1-4 dimarts i dijous 16:00-18:15 Núria Borda 31 3a planta
Alemany A1 A1-5 dimarts i dijous 18:45-21:00 Núria Borda 31 3a planta
Alemany A2 A2-1 dilluns i dimecres 09:00-11:15 Núria Borda 31 3a planta
Alemany A2 A2-2 dilluns i dimecres 16:00-18:15 Olga Perarnau 20 2a planta
Alemany A2 A2-3 dimarts i dijous 16:00-18:15 Olga Perarnau 32 3a planta
Alemany A2 A2-4 dimarts i dijous 18:45-21:00 Olga Perarnau 32 3a planta
Alemany B1 B1-1 dilluns i dimecres 11:45-14:00 Àstrid Ballester 30 3a planta
Alemany B1 B1-2 dimarts i dijous 16:00-18:15 Àstrid Ballester 30 3a planta
Alemany B1 B1-3 dimarts i dijous 18:45-21:00 Àstrid Ballester 30 3a planta
Alemany B2.1 B2.1-1 dimarts i dijous 16:00-18:15 Alexandra Gieseken 34 3a planta
Alemany B2.1 B2.1-2 dimarts i dijous 18:45-21:00 Alexandra Gieseken 34 3a planta
Alemany B2.2 B2.2-1 dilluns i dimecres 18:45-21:00 Olga Perarnau 20 2a planta

 


HORARIS ANGLÈS 23-24


IDIOMA NIVELL GRUP DIES HORES PROFESSOR/A AULA PLANTA
Anglès A1 A1-1 dilluns i dimecres 16:00-18:15 Xavi Gascon 21 2a planta
Anglès A1 A1-2 dilluns i dimecres 18:45-21:00 Xavi Gascon 21 2a planta
Anglès A2 A2-1 dilluns i dimecres 11:45-14:00 Josep Solé 24 2a planta
Anglès A2 A2-2 dilluns i dimecres 16:00-18:15 Carla Pérez 1 planta baixa
Anglès A2 A2-3 dilluns i dimecres 18:45-21:00 Carla Pérez 1 planta baixa
Anglès A2 A2-4 dimarts i dijous 16:00-18:15 Josep Solé 24 2a planta
Anglès A2 A2-5 dimarts i dijous 18:45-21:00 Josep Solé 24 2a planta
Anglès A2 A2-6 dimarts i dijous 18:45-21:00 Dani Vila 11 1a planta
Anglès B1 B1-1 dilluns i dimecres 09:00-11:15 Carmen Aparicio 1 planta baixa
Anglès B1 B1-2 dilluns i dimecres 16:00-18:15 Laia Pardo 23 2a planta
Anglès B1 B1-3 dilluns i dimecres 18:45-21:00 Laia Pardo 23 2a planta
Anglès B1 B1-4 dilluns i dimecres 16:00-18:15 Elaine Higa 14 1a planta
Anglès B1 B1-5 dilluns i dimecres 18:45-21:00 Elaine Higa 14 1a planta
Anglès B1 B1-6 dijous (semipresencial) 16:00-18:15 Carla Pérez 14 1a planta
Anglès B1 B1-7 dijous (semipresencial) 18:45-21:00 Carla Pérez 14 1a planta
Anglès B2.1 B2.1-1 dilluns i dimecres 11:45-14:00 Carmen Aparicio 1 planta baixa
Anglès B2.1 B2.1-2 dimarts i dijous 16:00-18:15 Carmen Aparicio 1 planta baixa
Anglès B2.1 B2.1-3 dimarts i dijous 18:45-21:00 Carmen Aparicio 1 planta baixa
Anglès B2.1 B2.1-4 dimecres (semipresencial) 18:45-21:00 Consuelo Calderón 32 3a planta
Anglès B2.1 B2.1-5 dijous (semipresencial) 16:00-18:15 Elisa Sancho 13 1a planta
Anglès B2.1 B2.1-6 dijous (semipresencial) 18:45-21:00 Elisa Sancho 13 1a planta
Anglès B2.2 B2.2-1 dilluns i dimecres 09:00-11:15 Josep Solé 24 2a planta
Anglès B2.2 B2.2-2 dimarts i dijous 16:00-18:15 Xavi Gascon 21 2a planta
Anglès B2.2 B2.2-3 dimarts i dijous 18:45-21:00 Xavi Gascon 21 2a planta
Anglès B2.2 B2.2-4 dimecres (semipresencial) 16:00-18:15 Marta Saperas 31 3a planta
Anglès B2.2 B2.2-5 dimecres (semipresencial) 18:45-21:00 Marta Saperas 31 3a planta
Anglès B2.2 B2.2-6 dijous (semipresencial) 16:00-18:15 Manoli Simó 23 2a planta
Anglès B2.2 B2.2-7 dijous (semipresencial) 18:45-21:00 Manoli Simó 23 2a planta
Anglès C1 C1-1 dimarts i dijous 11:45-14:00 Consuelo Calderón 32 3a planta
Anglès C1 C1-2 dilluns i dimecres 16:00-18:15 Consuelo Calderón 32 3a planta
Anglès C1 C1-3 dimecres (semipresencial) 16:00-18:15 Elisa Sancho 13 1a planta
Anglès C1 C1-4 dimecres (semipresencial) 18:45-21:00 Elisa Sancho 13 1a planta
Anglès C1 C1-5 dimarts (semipresencial) 18:45-21:00 Salvador Faura 22 2a planta
Anglès C2.1 C2.1-1 dimecres (semipresencial) 16:00-18:15 Salvador Faura 22 2a planta
Anglès C2.1 C2.1-2 dimecres (semipresencial) 18:45-21:00 Salvador Faura 22 2a planta
Anglès C2.2 C2.2-1 dimecres (semipresencial) 16:00-18:15 Dani Vila 11 1a planta
Anglès C2.2 C2.2-2 dimecres (semipresencial) 18:45-21:00 Dani Vila 11 1a planta

 

 


HORARIS CATALÀ 23-24


IDIOMA NIVELL GRUP DIES HORARI PROFESSOR/A AULA PLANTA
Català B1 B1-1 dilluns i dimecres 16:00-18:15 Jordi Colobrant 3 planta baixa
Català B2 B2-1 dilluns i dimecres 18:45-21:00 Jordi Colobrant 3 planta baixa
Català C1 C1-1 dilluns i dimecres 18:45-21:00 Andratx Badia 33 3a planta
Català C1 C1-2 dimarts i dijous 16:00-18:15 Andratx Badia 33 3a planta
Català C2 C2-1 dimecres (semipresencial) 16:00-18:15 Andratx Badia 33 3a planta
Català C2 C2-2 dimarts (semipresencial) 18:45-21:00 Jordi Colobrant 33 3a planta
Català C2 C2-3 dijous (semipresencial) 18:45-21:00 Andratx Badia 33 3a planta

 


HORARIS FRANCÈS 23-24


IDIOMA NIVELL GRUP DIES HORARI PROFESSOR/A AULA PLANTA
Francès A1 A1-1 dilluns i dimecres 16:00-18:15 Nuria Navidad 24 2a planta
Francès A1 A1-2 dimarts i dijous 18:45-21:00 Nuria Navidad 12 1a planta
Francès A1 A1-3 dimarts i dijous 11:45-14:00 Sonia Acebo 11 1a planta
Francès A1 A1-4 dimarts i dijous 16:00-18:15 Sonia Acebo 11 1a planta
Francès A2 A2-1 dilluns i dimecres 18:45-21:00 Nuria Navidad 24 2a planta
Francès A2 A2-2 dimarts i dijous 11:45-14:00 Corinne Royer 12 1a planta
Francès A2 A2-3 dimarts i dijous 16:00-18:15 Ariadna Marcús 10 1a planta
Francès A2 A2-4 dimarts (semipresencial) 18:45-21:00 Ariadna Marcús 14 1a planta
Francès B1 B1-1 dilluns i dimecres 16:00-18:15 Corinne Royer 12 1a planta
Francès B1 B1-2 dilluns (semipresencial) 18:45-21:00 Corinne Royer 12 1a planta
Francès B1 B1-3 dijous (semipresencial) 09:00-11:15 Corinne Royer 12 1a planta
Francès B2.1 B2.1-1 dilluns i dimecres 16:00-18:15 Sonia Valera 10 1a planta
Francès B2.1 B2.1-2 dilluns (semipresencial) 18:45-21:00 Sonia Valera 10 1a planta
Francès B2.1 B2.1-3 dijous (semipresencial) 10:00-12:15 Anne-Marie Serrano 3 planta baixa
Francès B2.2 B2.2-1 dimarts i dijous 16:00-18:15 Nuria Navidad 12 1a planta
Francès B2.2 B2.2-2 dilluns (semipresencial) 18:45-21:00 Anne-Marie Serrano 11 1a planta
Francès B2.2 B2.2-3 dimarts (semipresencial) 10:00-12:15 Anne-Marie Serrano 3 planta baixa
Francès C1 C1-1 dimarts (semipresencial) 18:45-21:00 Yolanda Ruiz 13 1a planta