Professorat d’anglès

MOLT IMPORTANT: Als següents emails no s’hi respondrà durant els períodes de vacances ni tampoc s’hi respondrà a qüestions administratives, per a les quals caldrà que us adreceu al Departament d’Alumnat: secretaria@eoisabadell.cat

 

Professorat Càrrec  Hores de visita  Adreça electrònica
Carmen Aparicio Professora Dilluns i dimecres de 11:15-11:45 carmen.aparicio@eoisabadell.cat
Consuelo Calderón Professora De dilluns a dijous de 18.15 a 18:45 consol.calderon@eoisabadell.cat
Salvador Faura Professor i Cap adjunt Dimarts i dimecres de 18.00 a 18:45  sfaurai@xtec.cat
Xavier Gascón Professor i Cap adjunt Dilluns, dimecres i dijous de 18:15 a 18:45 xgascon@xtec.cat /
Elaine Higa Professora Dilluns i dimecres 18.15 a 18.45 elaine.higa@eoisabadell.cat
Laia Pardo Professora Dilluns i dimecres de 18:15 a 18: 45 laia.pardo@eoisabadell.cat
Montserrat Pinar Professora De dilluns a dijous de 18.15 a 18:45

(vàlid fins desembre)

montserrat.pinar@eoisabadell.cat
Francesc Sánchez Professor i Cap de departament

Dilluns i dimecres de 18.15 a 18.45 

Dimarts de 11:15 a 11:45

francesceoi@gmail.com
Elisa Sancho Professora Dilluns i dimecres: 18.15-18:45

Dijous: 15:30-16:00 i 18.15-18:45

esancho@xtec.cat
Marta Saperas Professora Dilluns     15.30 a 16.00

Dimecres 18.15 a 18.45

marta.saperas@eoisabadell.cat
Manoli Simó Professora Dijous de 15:30 a 16:00 i 18:15 a 18:45 manoli.simo@eoisabadell.cat
Josep Solé Professor Dimarts i dijous de 18.15 a 18.45 

Dilluns i dimecres de 11.15 a 11.45

josep.solea2@eoisabadell.cat

josep.soleb22@eoisabadell.cat

Correu-e del departament: angles@eoisabadell.cat